433mhz Etiger Bevielio lauko Saulės energijos strobe flash " sirenos ES-S8A už Etiger S4 signalizacijos sistemos,S3B,Secual lauke Signalizacijos Sistemos

€67.10


433mhz Etiger Bevielio lauko Saulės energijos strobe flash " sirenos ES-S8A už Etiger S4 signalizacijos sistemos,S3B,Secual lauke Signalizacijos Sistemos

Paketas apima :

1 Lauko saulės strobe sirena

1 sausas baterija

du varžtai montavimui.

Dėmesio:

ES-S8A yra $76/vnt, jei užsakymo eTIGER signalizacijos blokas iš mūsų parduotuvę,ir jūs nee d daugiau durų/langų kontaktus, susisiekite su mumis pirmą, mes pakeisti ir sumažinti laivybos jums nereikia ne reikia tiek daug, laivybos mokestis. Ačiū !

Papildoma Sirena

Už Secual Apsaugos Sistemos

PS-S8A yra saulės energija varomas, ji atspari lietaus ir užtikrina iki 100 dB, kuris daro tai puikus aksesuaras efektyvumui didinti savo signalizacijos sistema, kai negalima traukti laidą.

...arba Atskiras Sistema

Prisijungę prie eTIGER jutiklis

Sukurti pagrindinį ir efektyvus signalizavimo sistema su litteraly nulinis laidas. Vienintelis dalykas, jums reikia, kad yra sujungti šią ES-S8A į ir bent vienas jutiklis (ir kt.).

Visiškai belaidis

Saulės energija varomas PS-S8A maitina nemokamai ir neribotą energiją: saulės. Viršuje yra ekologiški, ES-S8A yra visiškai belaidžio ir jums nereikia prijungti jį įkrauti savo baterijas.

IP44 sertifikuota ES-S8A atspari lietui ir yra sertifikuota kaip toks (IP44 reitingas). Sirena gali būti įrengti lauko, nes jis neturi baimės lietaus. Puikus sirena dėl namai su sodu.

Žymos: sirena saulės, lauko sirena, sirena belaidė, Pigūs sirena saulės, Aukštos Kokybės lauko sirena, Kinija sirena belaidžio ryšio Tiekėjai.


( 1 Reitingas )

Vnt.