PCTONIC Micro-USB OTG Host Kabelis 2-in-1 HDD mobile kietasis diskas su papildoma ultra power įkrovimo kabelis tiekimo xiaomi "Huawei"

€1.12


"Micro-USB" 2 in 1 OTG Host Kabelis Y-tipo su papildoma energijos įkrovimo kabelis etra maitinimo xiaomi už "Huawei"

Kabelio pareigos: tiekimo etra galia jūsų OTG prietaisų, tokių kaip mobilieji kietajame diske, blykstė diskas, klaviatūra ir pan.

svarbus pranešimas: A. Paprastai tai negaliu įkrauti telefono, bet maitinimo OTG tik.

Keletas Bandymų Rezultatas: prijunkite maitinimo kabelį iš pradžių, tada prijunkite prie telefono (testas Xiaomi phone"), kabelis gali tiekti maitinimą prie abiejų Telefono ir OTG prietaiso (pavyzdžiui, klaviatūros arba "flash" diską). B. Taigi pažadame, kad ji įgaliojimus į vieną iš Priimančiosios ir OTG prietaiso, ne pažadas įgaliojimus, abu juos tuo pačiu metu. Prašome atkreipti dėmesį, kad jungiantis seka savo prietaisus: ***SVARBUS PRANEŠIMAS ************ prekės gali būti deliveried be paketą taupymo išlaidos . Jei jums reikia mažmeninio paketo, prašome susisiekti su mumis. Kai kurios dovanėlės bus išsiųstas ramdomly jūsų pirkinių. Už didelį užsakymą, prašome susisiekti su mumis nuolaida. IR: 1. Pigių siunta yra nedidelis kiekis orde-r, NR. stebėjimo informaciją ouside Kinijos . 2. Prašome, pasirinkite registed oro paštu arba geriau vežėjai, geriau stebėjimo ir pristatymo garantija. 3. Susisiekite su mumis pratęsti deadling, jei jums nereikia gauti prekes laiku. 4. Prašome don ' t open ginčų lengvai, kreipkitės į mus ne pirmą kartą jokių problemų . 5. Prašome pateikti mums 5-žvaigždučių atsiliepimų. Ačiū! *****************************

Žymos: Disko, kietasis diskas, Pigūs disko, Aukštos Kokybės kietojo disko.


( 4 Reitingas )

Vnt.