Ausinių stiprintuvo valdybos MAX4410 Mini Amp gali būti naudojamas vietoj NE5532 prieš stiprintuvas

€6.17


Valdybos parduotuvė yra sukurta gaminti (taip pat gali būti pritaikyti pagal kliento reikalavimus valdyba), nedidelis kiekis pirkimas gali būti fotografuojami tiesiogiai, pirkimas urmu kaina, nuolaidos, kviečiame susisiekti.

MAX4410 yra nedidelis iškraipymas prie žemos įtampos ir mažos energijos sąnaudos. High fidelity ausinių stiprintuvo mikroschema, tinka vienos akumuliatoriaus bateriją, ji gali ne tik ausinių stiprintuvo, taip pat gali būti vairo stiprintuvo prieš naudojimą, poveikis yra ne geriau, nei prieš pasiekti dual diferencialinio stiprintuvo.

Valdybos naudojant 3P signalo linija, 2p elektros linija, parduotuvė pardavė, kviečiame įsigyti!

Jei tai DC 1.8 v-3.5 v maitinimo, reikia jį keisti taip, kaip nurodyta toliau:

1: virš žalia pin pin ir valdyba yra išjungtas.

2: juoda taško rodyklės piršto prijungtas prie pin pusėje įtampos reguliatorius chip.

Pirmiau kaita-nėra įtampos reguliavimas, maitinimas per.

Na, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau:

Jei maitinimo šaltinis nuolatinės SROVĖS 3,6 v-6 v nereikia keisti.

Darbinė įtampa: DC 1.8 v-6 v (žr. aukščiau nuotraukoje matyti įvesties įtampos)

Lentos dydis: 50mm*25mm

Maksimali išėjimo galia: 80mw*80mw

Pirkėjų pranešimas:

1: priimti prekes, turite klausimų, prašome susisiekti su mumis išspręsti, nereikia imtis viduryje. Blogas gydyti, ar parduotuvę, atsisakys techninės konsultacijos ir garantinis aptarnavimas.

2: Parduotuvė įsipareigojimą 7 Dienas jokios priežasties grįžti, 30 Dienų nemokamą garantinį, jei kokybės problema, reikia pakeisti, kelionei krovinių apmoka pirkėjas; ne kokybės problemų grąžos reikalavimus, ne tik krovinių atgal, atgal Mokėjimo (prekių grąžinimo neturės įtakos abiejų pardavimo, ar parduotuvėje, bus atmesti), garantijos laikotarpiu problemos, pardavėjas ir pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas. Savarankiškai išardymą . Pertvarkyti . operacija, kurią Sukėlė klausimas, ar reikia garantijos, ir atgal iš pirkėjo padengti, jeigu dalyvauja tauriųjų dalys, parduotuvė ims pagrindinės išlaidos dalių;

3. prekių, yra realios, paveikslėliai, nuotraukos spalva gali būti dėl to, kad fotoaparatą . Fotografavimo aplinkos ir kitų veiksnių gaminti spalva, kūdikių spalva natūra viršenybę:

4: Kiekviena prekė turi atitinkamus parametrus pastaba, dėl skirtingų matavimo metodus, Prekės parametrai gali turėti tam tikrų klaidų;

5: Prašome pasirašyti sklypas pranešimo vientisumo paketus, pvz., siuntinių sugadintas, prašome susisiekti su mumis (viza, ir kontaktinio telefono numerį ant sklypo yra), ir bandymo sąlygos ir prekių kiekį, jei jūs turite kvitą, kad prekės atrodo ne problema; po trauktis Pakeitimo krovinių dengiamos jums;

6 : Jei turite klausimų dėl prekių, maloniai prašome susisiekti su mumis. Mes suteiksime jums patenkinamo atsakymo;

Žymos: galite valdyba, Pigūs galite valdyba, Ausinių stiprintuvo valdybos MAX4410 Mini Amp gali būti naudojamas vietoj NE5532 prieš stiprintuvas.


( 0 Reitingas )

Vnt.