Yoowei Žetonų Gintaro Apyrankė Elastinga Konstrukcija Nereguliarus Fizinis Spalvotų Rutuliukų Baltijos Žetonų Suaugusiųjų Apyrankę Gintaro Papuošalai Didmeninė

€5.94


Gintaro Duomenys: Lustų originalus gintaro karoliukai , 3 spalvos pasirinktinai. visi yra fizinis karoliukai.

Nuotraukos yra 18cm poveikis: elastiniai siūlai, gali būti ištemptas.

Jei jums reikia bet kokios kitos ilgio arba dizaino, klauskite mūsų. visi yra originali ir yra dovana iš gamtos.

gintaras yra natūralus ir unikalus, negali įsitikinkite, kad 100% yra lygiai tas pats.

【Pavadinimas 】 Yoowei Žetonų Gintaro Apyrankė Elastinga Dizainas Nr. Mazgas Gamtos Spalvotų Karoliukų Baltijos Žetonų Suaugusiųjų Apyrankę Gintaro Papuošalai Didmeninė

【 Spalva 】 gintaro, kaip parodyta paveikslėlyje, visi produktai yra pagaminti natūralios šviesos kulka, matote, yra natūra fotografuoti, bet dėl to, kad ekranas yra kitoks ir dėl kitų priežasčių, pamatysite spalva nuotraukoje gal šiek tiek skiriasi su fiziniu spalva, Atkreipkite dėmesį.

【Produkto Aprašymas】 gintaro yra iš Baltijos jūros. ir visi yra sertifikuota. sklandus ir gražus kokybės karoliukai , stilius unikalus, tai gerai, už savęs nešioti, taip pat gali būti, ypač, reklaminės dovanos, bendradarbiauti veikla dovanos, gimtadienio dovanos, pigūs, bet išgalvotas. Taip pat priimame didmeninės ir mažmeninės prekybos, dropshipping yra ok, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.

18cm ilgio ir svorio žemiau:

Apie gintaro:

Baltijos Gintaras yra ne tik žinomas, kaip fine jewelry mineralų, bet taip pat manoma, kad padeda pagerinti savijautą. Jis jau seniai buvo rekomenduojami kaip natūralus vaistas žmonėms, turintiems kvėpavimo problemų ir tos dažnai patiria stresą.

Kaip tai veikia?

Baltijos gintaras-tai natūralių ekologiškų žaliavų, žinomas dėl savo aliejai. Baltijos gintaras buvo natūraliai susiformavusių miškų 50-60 mln. metų, Baltijos jūros regione. Gintaro aliejus yra natūralus raminantis ir atpalaiduojantis sugebėjimus, kai sugeria gyvas organizmas (kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų). Aliejus yra natūraliai išleistas, kai Baltijos Gintaro gauna virš 27C. Taigi, dėl kūdikių odos šis procesas būtų sklandus ir natūralus. Baltijos Gintaro juvelyrikos rekomenduojamas, kai kvėpavimo sutrikimo simptomams, ji taip pat atpalaiduoja nervų sistemą, padidina bendrą organizmo pasipriešinimo lygis. Gintaro kartais vadinamas Aukso Baltijos Jūros. Gintaro papuošalai-tai produktas, gamtos, su savo unikaliu intarpų, spalvų ir tekstūrų kiekvienas gabalas yra unikalus ir negali būti tiksliai nukopijuota. Tai ne tik papuošalai, bet gaminys vertę, simbolis amžinybės ir prabanga. Gintaras yra taip pat žinomas dėl savo gydomųjų savybių, nes ji buvo tam tikslui naudojamos daugelį šimtmečių. Mokslinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad gintaro dėvėti nuo kūno išskiria natūralių aliejų ant odos, kad yra cirkuliuoja į kraują.

Žymos: papuošalai apyrankės, Papuošalų Dizainas, papuošalų didmeninė, Pigūs papuošalai apyrankės, Aukštos Kokybės papuošalų dizainas, Kinija papuošalai didmeninių Tiekėjų.


( 0 Reitingas )

Vnt.