"Mistral DT-309B Integruotas Stereo Stiprintuvo Vamzdelis su "Bluetooth" 4.0, 24bit/192kHz DAC, Headphone Out

€250.91


Šį midi dydžio integruotas stiprintuvas siūlo įspūdingas, galingas garsas.

Dėka savo hibridinis dizainas (2 x 6N2 vakuuminių vamzdelių), tai suteikia didžiulę garso tapatinama su gryno vožtuvas stiprinimą.

Jūs galite prijungti tiesiogiai prie kompiuterio per USB įvesties prievado, ir ačiū įmontuota, didelės raiškos premium USB-DAC 24bit/192kHz ( Cmedia CM6631A+Cirrus Logic CS4344 ) jūs galėsite pakeisti savo skaitmeninės muzikos jaudinantis muzikos patirtį.

Padaryti jūsų gyvenimą dar patogesnį kartu su standartine RCA stereo įvesties šio stiprintuvo siūlo bevielio ryšio remiantis "Bluetooth®" belaidžio ryšio technologija.

Nuimamas IEC maitinimo kabelis suteikia jums galimybę atnaujinti savo sistemą, su priemoka šeimyna maitinimo laidas bet kuriuo metu.

Vienas iš labiausiai pripažintų garso-vaizdo žurnalų Vokietijoje "Heimkino" apdovanojimai DT-309B kaip

"100 geriausių produktų metai "

"Jie dirba kartu labai gerai: derinį MISTRAL DT-309B ir gražus Peachtree Garso D5 skamba aiškiai ir trokšta daugiau muzikos. Taigi ji yra gera, kai išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio užpildyta su muzika. Tiems, kurie nori žaisti per bluetooth, laimei MISTRAL taip pat siūlo galimybę žaisti iš KOMPIUTERIO per USB arba iš įprastinių CD grotuvas per RCA įvesties. "

"Viskas yra perlenkta su tikslumo, kuris nekelia jokių prieštaravimų. DT-309B yra sunkus ir daro didelį įspūdį, kaip tokiam mažyliui."

REZULTATAI:

"Švelnus, šiltas, dviprasmiškų garso... Turtingumą ir analoginis natūralumo galėtų kompensuoti apribojimų dinaminį diapazoną ir skiriamąją gebą, tačiau šios savybės ne šlubuoti, Tačiau, akivaizdu, kad" MISTRAL vengia aštrumo, jis ne apvalus kiekvienas garsas o formų ir minkština bet vis tiek palieka garsas skiriasi ir aiški - yra labai geras pasirinktas šis pristatymas, garsus, ne mišinys kartu, ir vaizdas yra linkęs būti trimatis, ir, nors informacijos "šukuoti" jūs galite jaustis juos nuolat. Visą įspūdis yra labai draugiškas ir stilius gerai dirba "gaisrų gesinimo" suspausto garso įrašai, kurie gali būti perkelta į "MISTRAL iki" Bluetooth "standartas".

Šlovingą Garsas:

"Už tiek mažai pinigų, tai super deal..."

Garso ir Išvada:

"Ir čia mes einame. Po to, kai aš turėjo kampu garsiakalbius į mane, taip, kaip joms patinka, aš galėčiau greitai nustatyti, kaip šviežia ir šilta duetas kartu dirba ir kaip žymūs bass fundament jis gali generuoti nepaisant didelių spurgų " paviršinis. Į soundstage pavyko į savo visišką pasitenkinimą, kad aš galiu tik pasakyti: širdies, ką tu nori daugiau? Šis rinkinys yra absoliučiai neturi. Tiems, kurie ieško ką nors gera kaina už save ir savo draugus, kažkas gerai padaryta, su modernių funkcijų, built-in ir idealus ir nemokamai muziką tiesiai iš žarnyno, tai yra už jus. Labai didelis rekomendacija."

Geriausia Pirkti 05-2014

Miniatiūrizacijos ir dizainas:

"Tai už prieinamą kainą hibridinis stiprintuvas pakabukai mus pagal savo konstrukcija, ypač statyti ir medžiagų kokybė - nėra gramas plastiko čia!"

Garso fantazijos paliesti:

"Stiprintuvo buvo atlikti labai gerai konfigūracijos su italijos stebi Chario Premium 1000 , ypač, kad iš savo patirties, aš žinau, šių italų stebi, nori daug efektyviau stiprinimą. Tačiau ši konfigūracija ji išėjo, kad w sukurtas hibridinis stiprintuvas pasirodė pakankamai, kad visiškai ratai slim italijos stebi...

Maža skamba, ypač aukštojo dalys, mids ir aukšti tonai yra gražiai akcentuoja stiprintuvo.

Jums gali susidaryti įspūdis, kad neturi problemų su teisingu aiškinimu, dinamika, kontrastas garsų, kurie iš pažiūros mažai kuo skiriasi viena nuo kitos. Bet tai yra požymis, kad mes susitikome, brangsta ir galingi stiprintuvai, todėl dar kartą DT-309B nusipelno būti garbinamas."

Santrauka:

"Pasirodo, kad jums nereikia išleisti daug pinigų dėl gerai įrengtą ir gerai skambantį stiprintuvą, skirtas mažesnių erdvių. Mažai įgyti dvigubą triodes darbo preamp etape kartu su tranzistoriaus pabaigos etapas yra harmoningas duetas ir papildyti garsas su daug elementų, būdingų vakuuminio vamzdelio amperų.

Todėl jūs galite išgirsti, švelni šiluma, muzikalumas ir pastaba, subtilumo dėmesį, kartu su puikus tikslumas pirmaujančių ritmą, ypač mikro lygmeniu, taip pat tvarios ir erdvinio garso perdavimo.

Klausytis muzikos iš Kompaktinių diskų ir failų, saugomų kompiuterio standžiajame diske buvo sąžiningas ir brandus pranešimą panaši net šiek tiek brangesnis vienetų.

Be to, jei muziką iš telefono, naudojant belaidžio ryšio signalo perdavimo technologiją - " MISTRAL greitai ir be jokių problemų nuorodas į bet kurį išmanųjį telefoną , sudarant galimybę naudotis kito šaltinio nei kompiuterio, nei CD grotuvo, kuris stipriai išplečia DT-309B funkcionalumą, tikrai daug žmonių, bus, kaip šis mažas stiprintuvo."

KLAUSYMAS:

"Prijungus garsiakalbius ir DT-309B (ir įjungimas music"), jis gali būti vertinamas iš karto, kad stiprintuvas turi labai malonus tembras - galite jaustis sklandų ir šiltas vamzdis atmosferą palaiko stiprus bosas pagalvėlė ateina iš maitinimo tranzistoriai.

Žymos: stiprintuvas su "bluetooth", Vamzdis Stiprintuvas, stereo stiprintuvo vamzdelis, Pigūs stiprintuvo su "bluetooth", Aukštos Kokybės vamzdžių stiprintuvas, Kinija stereo stiprintuvo vamzdelis Tiekėjų.


( 0 Reitingas )

Vnt.